ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główn± Duszniki Zdrój powrót na stronę główn±

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


ZnajdĽ na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Informacja Turystyczna Duszniki Zdrój - Duszniki Zdrój informacja turystyczna

Informacja Turystyczna Duszniki Zdrój [1664]

Kto pyta, nie bł±dzi w Dusznikach Zdroju

Czasami zdarza się, że jesteśmy w jakimś mieś¶cie przejazdem, niejednokrotnie przypadkowo i postanawiamy się tam zatrzymać. Nie mamy pojęcia co warto zobaczyć, co zwiedzić, gdzie zawitać. Co zrobić w takiej sytuacji? Gdzie zasięgn±ć porady?

Otóż pomoc± mog± nam służyć biura informacji turystycznej. Mnie takie biuro przydało się podczas wypadu do Dusznik Zdroju. Kompletnie nie orientuj±c się w topografii tego miasta, a tym bardziej w jego atrakcjach turystycznych, postanowiłem zasięgn±ć rady w informacja turystyczna Duszniki Zdrój. Jak się okazało, było to świetne posunięcie. Dowiedziałem się jakich miejsc, będ±c w Dusznikach, wręcz nie można pomin±ć, gdzie i którędy warto wybrać się na spacer oraz gdzie udać się, aby poczuć niepowtarzaln± atmosferę tego miasteczka. Otrzymałem wyczerpuj±ce informacje o tamtejszych zabytkowych budynkach, modnych klubach, ulubionych miejscach artystów i wielu, wielu innych magicznych zak±tkach tego miasta. Ponadto informacja turystyczna Duszniki Zdrój jest na bież±co z wszystkimi imprezami kulturalnymi czy sportowymi w mieś¶cie i jego okolicach.

Mało tego – obsługa, widz±c, że towarzysz± mi dzieci, poinformowała mnie jak interesuj±ce dla najmłodszych może być to miejsce. Informacja turystyczna Duszniki Zdrój posiada bogat± bazę placów zabaw, teatrów, kin, muzeów oraz centrów rozrywki i punktów widokowych położonych w niedalekiej okolicy. Jeś¶li ktoś zdecyduje się zostać na dłużej i potrzebny mu nocleg, informacja turystyczna Duszniki Zdrój również oferuje pomoc w poszukiwaniach zakwaterowania. Dowiemy się tam też gdzie można zjeś¶ć smaczny obiad lub gdzie wyj¶ść wieczorem aby się zabawić.

Informacja turystyczna Duszniki Zdrój jest więc bardzo przydatnym miejscem. Każdy zagubiony turysta, jeśli nie wie od czego zacz±ć zwiedzanie lub nie może odnaleźĽć się w mieś¶cie, powinien udać się do biura informacji i tam uzyska pomoc i uprzejm± poradę.

Zobacz równieżJe¶li chciałby¶ umie¶ćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 16 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.057 sek.