ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główn± Duszniki Zdrój powrót na stronę główn±

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


ZnajdĽ na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


imprezy Polanica Zdrój - Polanica Zdrój imprezy

imprezy Polanica Zdrój [2316]

   Polanica Zdrój jako miasto uzdrowiskowo-turystyczne oferuje przyjezdnym wiele atrakcji niekoniecznie zwi±zanych z leczeniem i pobytem w sanatoriach. Wiadomym jest, że do miasta przyjeżdżaj± turyści w różnych celach. Jedni oczekuj± wypoczynku, regeneracji, poprawy urody czy zaleczenia schorzeń, inni natomiast odwiedzaj± Polanicę, by zwiedzić jej zabytki i poznać okolicę wraz ze wszystkimi jej malowniczymi krajobrazami. Dla wszystkich miasto oferuje także sporo atrakcji kulturalnych i sportowych, które każdego roku potrafi± przycišgnšć spor± grupę turystów.

  Imprezy Polanica Zdrój obejmuj± między innymi wydarzenia sportowe takie jak Międzynarodowy Wyścig w kolarstwie górskim MTB pod patronatem legendarnego polskiego kolarza Czesława Langa czy zawody szachowe również o międzynarodowym charakterze. Miłośnicy muzyki Country z pewnościš zainteresujš się festiwalem Polanica Country, a warte uczestnictwa sš także organizowane w Polanicy Międzynarodowe Festiwale Muzyki Uzdrowiskowej. Inne imprezy Polanica Zdrój organizowane w tym malowniczym zakštku Polski to: Międzynarodowe Targi Uzdrowiskowo-Turystyczne czy Folkowy Festiwal Zespołów Spółdzielczych. Dla miłośników kina niekoniecznie komercyjnego przygotowywane sš Międzynarodowe Festiwale Filmów Amatorskich, a brzmień sakralnych posłuchać  będzie można podczas Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej. Polanica Zdrój zaprasza do siebie także wiele gwiazd kultury i rozrywki, z którymi regularnie organizowane sš spotkania, występy i koncerty.

  Innymi atrakcjami, jakie czekajš na turystów w Polanicy Zdroju jest słynna już kolorowa fontanna, która od maja do września w rytm muzyki tworzy wiele ciekawych wodnych wizualizacji wystrzeliwujšc strumienie wody na kilkanaście metrów w górę, a także letni tor saneczkowy Góralka o długości 700 metrów potrafišcy rozpędzić saneczkarzy do prędkości około 40 km/h. Oczywiście atrakcji czekajšcych na przyjezdnych jest w Polanicy znacznie więcej, a by poznać je wszystkie warto odwiedzić stronę internetowš wpisujšc w wyszukiwarkę "imprezy Polanica Zdrój".

Zobacz równieżJe¶li chciałby¶ umie¶ćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 9 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.037 sek.