ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną Duszniki Zdrój powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Duszniki Zdrój noclegi - Duszniki Zdrój tanie noclegi

Duszniki Zdrój noclegi [1645]

Świetnym miejscem na wypoczynek i oderwanie się od codzienności jest miejscowość Duszniki Zdrój To właśnie tutaj można się zregenerować i nabrać sił. Z pewnością z wyjazdu będą zadowolone zarówno osoby poszukujące spokoju jak również Ci, którzy są wytrawnymi turystami.

Miejscowość ta leży w Górach Bystrzyckich i jest miastem uzdrowiskowym, którego główne bogactwo stanowią wody lecznicze, między innymi wody mineralne. Niezwykłe działanie mają również szczawy alkaiczne, które nadają się świetnie do leczenia przeróżnych schorzeń związanych z układem pokarmowym. Oprócz tego sanatoria znajdujące się na obszarze Duszników odwiedzane są przez osoby cierpiące na schorzenia układu oddechowego oraz krążenia.

Oczywiście turyści, którzy nie wymagają leczenia, również znajdą coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę na to, że miejscowość położona jest w niewielkiej odległości od pasm Góry Bystrzyckie, Góry Orlickie oraz Góry Stołowe. Ciekawą atrakcją jest również park zdrojowy, po którym będziemy mogli się przechadzać. Warto również w okresie zimowy odwiedzić Zieleniec oraz miejsce, w którym można uprawiać narciarstwo biegowe, czyli Jamrozowa Polana. To wszystko i wiele innych atrakcji czeka również na Ciebie!

Zobacz równieżJeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 15 (2) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.050 sek.